Je to za námi!

18. leden 2019, to byl den, na který se bezesporu těšili všichni maturanti Středních škol BEAN, s. r. o. Přípravy samozřejmě probíhaly již několik měsíců dopředu, dalo by se říci, že klidně od začátku školního roku. Ten večer vše vyvrcholilo na maturitním plese organizovaném v nádherných prostorách Masarykovo koleje ČVUT v Praze.

Studenti prvních a posledních ročníků se na místo konání měli dostavit již během podvečera. Lehce po sedmé hodině večerní moderátor večera slavnostně zahájil ples a o chvíli později přivítal všechny hosty. Vzápětí na parket nastoupili nejmladší aktéři večera – studenti prvních ročníků, kteří byli ostužkováni. Kromě klasického předtančení  latinsko-amerických tanců bylo možné shlédnout i předtančení studentek 1. ročníku. Hlavní byl však nejočekávanější moment večera – nástup maturantů. Ti si s radostí užívali svou významnou chvíli. Dvě třídy denního a dálkového studia se svými třídními učiteli a dalšími pedagogy. Dívky měly překrásné šaty doplněné pěknými šperky a profesionálně vytvořenými účesy.  Pánové, taktéž oblečeni slavnostně v oblecích, je v páru doplňovali. Proběhlo slavnostní šerpování, hromadný přípitek, focení, předání dárků třídním učitelům a také sólo studentů s nimi. Po velkolepém zlatém dešti následoval odchod maturantů. Poté přišla řada i na rodiče a jejich sólo se svými maturanty, s učiteli a také se svými spolužáky.

Tento výjimečný večer byl speciálním a jedinečným pro každého maturanta. Vše se vydařilo, studenti si patřičně užívali překrásných slavnostních chvil, na které jim dozajista zůstaly jen ty nejlepší vzpomínky.

Děkujeme.

MATURANTI 2019

Foto: Miroslav Zigo

Foto: Miroslav Zigo

Foto: Miroslav Zigo
Více fotek naleznete na Facebooku školy