Návštěva bulharského hotelu Shipka

Loňské léto se moje čtyřčlenná rodina včetně mě rozhodla, že bychom někam letěli do ciziny. Vybrali jsme si k tomu cestovní kancelář SOLVEX. S cestovkou bychom neměli problém, ale spíše se samotným hotelem, který nás čekal. Pobyt trval 8 dnů a to, co se tam dělo je otřesné. Rozhodně nedoporučuji navštívit tento hotel. Jeho název je Shipka, ale více specifickým názvem by bylo CHRAŇTE SI TĚŽKO VYDĚLANÉ PENÍZE A REZERVUJTE JINÝ.

Co se týče ubytovaní – je to hotel asi 5 hvězdiček a mne to připadalo průměrné, nic špičkového nebo okouzlující z čeho bychom byli uchváceni. Jeho interiérem a možnostmi bych tento hotel zařadil spíše do střední nebo nižší střední třídy. Špatnou pověst dělá nejvíc personál. Žádný úsměv, žádná radost, žádné vlídné přivítání. Spíše se tam budete cítit jako, když jim jdete ještě na obtíž a nebude to pro vás dobrý pocit. Pokud si chcete prodloužit dobu užívání pokoje za určitý poplatek, nejspíše budou na vás koukat pohledem, který vás probodne (samozřejmě to nemusí být takto vždycky). Další věci, které budou nejspíše zajímat je moře s pláží a jejich vzdálenost od vašeho nového dočasného bydlení. Vzdálenost celkem šla (cca 4 min chůze), cestou na pláž procházíte poměrně velkým resortem, kde všude jsou malé i velké obchůdky. Ceny produktů jsou celkem příjemné.

Ohledně cestovní kanceláře: 1) žádné akce, žádné plány od delegátky, 2) často slibovala věci, které měla problém dodržet, 3) její zodpovědnost mi přišla dost na nízké úrovni, když ani při odjezdu z resortu na letiště, nejela s námi, 4) celkově se moc nevěnovala svým lidem, za celou dobu pobytu jsem ji neviděl na vlastní oči v hotelu, ikdyž slibovala, že se tam ukáže (mohlo to mít ale i nějaký logický důvod – stejně nedala echo)

A kdyby někdo měl pocit, že to byl jen náš problém, tak to není pravda. Tyto věci trápily i ostatní účastníky a dokonce spousta z nich píše na internet podobné recenze jako je tato.
Podle mého názoru by tento hotel SHIPKA sídlící ve Zlatých Píscích měl hodně na sobě zapracovat!

Autor: David Štěpánek, 2AMA

Fotografie David Štěpánek