Dne 12. 12. vyrazil výběr školy BEAN na futsalový turnaj. Sraz měli hráči v 8:30 na Nádraží Veleslavín. Celý tým vyrazil autobusem do Slaného, kde se turnaj odehrával. Na něm se účastnily 4 týmy z různých škol – Kladno, Slaný, Mělník a náš tým BEAN.

Po příjezdu do haly ve Slaném se hráči důkladně rozehřáli a rozcvičili, poté je čekal první západ proti Kladnu. Prvních pár minut se hráči teprve rozkoukávali, v prvním poločase jsme proto inkasovali dva góly. Ve druhém poločase už hráči vyzkoušeli různé taktiky a výkon se výrazně zlepšil, přesto hráči BEANU nedokázali soupeře překonat a zápas skončil výsledkem 2:3. Po první nešťastné prohře se hráči namotivovali a navzájem povzbuzovali. Toto nabuzení přetrvávalo celý zápas se Slaným a tento tým naprosto zdemolovali a připsali si první výhru.

Poslední zápas s Mělníkem byl sice tvrdý a bojovný z pohledu soupeře, ale tým BEANU hrál chytře a využil svých schopností. Podpora od hráčů a samotného „trenéra“ k výkonu velmi pomohla, a proto BEAN poráží Slaný a připisuje si svou druhou výhru.

Turnaj skončil pro tým BEANU příjemně a mohl oslavovat postup do dalšího kola.