Žáci naší školy se vydali se svým třídním učitelem seznamovat do jižních Čech. Přečtěte si, jak si žáci a učitelé výlet užili:

Zvolili jsme si za cíl již vyzkoušenou lokalitu jižních Čech, konkrétně Třeboňsko. Z důvodu obsazenosti jsme museli posunout odjezd na pozdější termín, a to až na 25. 9. Kupodivu však, předpověď počasí byla vynikající, a tak jsme mohli s chutí vyrazit.

Sešli jsem se včas na Hlavním nádraží v Praze, zakoupili jízdenky a už jsme frčeli. Na nádraží ve Veselí jsme si dali oběd a pokračovali autobusem do kempu. Po nafasování ložního prádla a povlečení jsme se neprodleně, bylo ještě krásně teplo, vydali na výcvik s kánoemi. Zkušený profesionální instruktor trpělivě všem všechno vysvětlil, abychom mohli druhý den vyrazit naostro.

A za krásného teplého slunečného dne jsme mohli vyjet. Pod dohledem jsme si vyzkoušeli různé vodácké hry, které byly většinou ukončené pádem do vody. Žáci si výborně rozuměli.

Výlet nám strašně rychle utekl a už jsme zase jeli domů. Chtěl bych poděkovat žákům za dobrou reprezentaci a vedení za umožnění tohoto kurzu.

Roman Hráček