Událost, na kterou všichni dlouho a s napětím čekali se stala skutečností.V pátek 6. května 2016 se v obchodním centru Nový Smíchov v Praze otevřel dlouho očekávaný butik NYX Cosmetics. V butiku vás čeká spousta zajímavých produktů, dárečků, slev, ale hlavně vstřícný personál, který je pro správný chod obchodu velmi důležitý. Čeká vás zde velice příjemná atmosféra a spousta novinek ze světa make upů.

Kosmetika NYX vznikla v roce 1999 v Los Angeles a od této doby po ní byla poptávka z různých států, a tak se tato značka dostala až k nám do České republiky. V České republice se ale otevřela ještě jedna pobočka, a to v parfumerii Douglas v Hradci Králové.

Tuto kosmetiku propaguje také jedna velmi známá youtuberka, která používá jméno Petralovelyhair. U této youtuberky můžete sledovat nejnovější produkty jak formou fotek, ale hlavně ve formě videí líčení právě s touto značkou. NYX má mnoho kladných stránek, a to například jsou ty, že kosmetické přípravky se netestují na zvířatech, což je pro milovníky zvířátek velice důležité aj. NYX je profesionální make-up pro každého a pro každý den. A skvělá zpráva pro milovníky Lingerie, právě v butiku na novém Smíchově je teď můžeme sehnat také ve formě push-up v různých odstínech. Já osobně miluji rtěnky od této značky, jsou kvalitní a hlavně dlouho trvající, takže už nemusíme stát každých 10 minut u zrcátka a neustále něco opravovat.

Na závěr bych chtěla říct, že s touto kosmetikou již mám mnoho zkušeností a jsem sní nadmíru spojená, proto si myslím, že by měl být alespoň jeden kosmetický produkt v kosmetické tašce každé dívky či ženy.

Zdroj: http://navlastnikuzi.blogspot.cz/2016/03/nyx-prichazi-do-ceske-republiky.html https://www.youtube.com/watch?v=W3Kr1H0ouwA

Jana Vandělíková, B1MA